(044) 200-17-43
(067) 169-53-60

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!
Ми будемо раді Вам допомогти!

Про нас

Винос земельної ділянки в натуруТОВ «ВВОСС» засноване у 2008 році п’ятьма засновниками, четверо з яких вчились в одній групі в Національному Авіаційному університеті. Всі п’ятеро – землевпорядники з вищою освітою, познайомились у ДП «Головний науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», де і почали вперше разом працювати.

Ні для кого не секрет, що у геодезії та землевпорядкуванні дуже важливе значення мають рекомендації. З кожним роком все більше людей звертаються до нас із замовленнями. З постійними замовниками встановлюються тривалі дружні стосунки. Довіра – основа будь-якого бізнесу, особливо це стосується нашої діяльності. Від самого початку і до цього моменту саме засновники є основою трудового колективу товариства, що сприяє турботі про клієнтів та репутацію.

ТОВ «ВВОСС» користується власною геодезичною ліцензію з 2009 року, землевпорядною – з 2010 року, на проведення земельних торгів – з 2014 року. Має двох сертифікованих інженерів-землевпорядників. Наша мета – це задоволення потреб клієнтів швидко, якісно, надійно. Сьогодні ми прагнемо наздогнати потужні, давно працюючі організації, щоб завтра стати найкращими.

Наше відношення до роботи характеризується девізом: працюємо на совість. Це означає, що ми піклуємося про те, щоб у майбутньому у клієнта не виникли проблеми через недоброякісно виконані роботи. Також ми завжди прагнемо вислухати клієнта, щоб зрозуміти суть проблеми та запропонувати оптимальне її вирішення. Ми поважаємо Вас, цінуємо Ваш час та не розкидаємося Вашими грошима. У нас є принципи якими ми керуємося у нашій діяльності:

  • кадастрова зйомка, послугиобслуговувати клієнтів якісно і сумлінно;
  • дотримуватись конфіденційності при роботі з клієнтом;
  • бути чесними та порядним;
  • нести відповідальність за виконані роботи, надані послуги чи проведенні консультації;
  • дотримуватись вимог діючого законодавства;
  • не працювати з недобросовісними клієнтами;
  • ставитись до клієнта чемно та з повагою незалежно від його віку та соціального статусу;
  • прагнути синергії в роботі з клієнтами та партнерами;
  • постійно розвиватись та самовдосконалюватись.

Бажаємо Вам успіхів у Вашій діяльності!
Хай побудований на основі нашої роботи храм, береже Вас довгі-довгі роки!

геодезичні роботи

З повагою, директор ТОВ «ВВОСС»
Пух Сергій

Яндекс.Метрика G Analytics
сайт разработан компанией сделать сайт