(044) 200-17-43
(067) 169-53-60

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!
Ми будемо раді Вам допомогти!

Нормативна грошова оцінка

Нормативна грошова оцінкаНормативна грошова оцінка земельних ділянок – це оцінка, що проводиться відповідно до законодавства на землях усіх категорій та форм власності. Вона проводиться для визначення:

  • розміру земельного податку;
  • розміру державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок згідно із законом;
  • орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності;
  • вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд.

Результатом нормативної грошової оцінки є технічна документація із землеустрою, яка затверджується відповідною сільською, селищною, міською радою щодо земельних ділянок в межах населених пунктів, та районною радою – щодо земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів. Нормативна грошова оцінка є складовою частиною Державного земельного кадастру.

Ми виконуємо нормативну грошову оцінку земель сільськогосподарського призначення. В основному її проводять для оформлення спадщини при отриманні у спадок земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (земельних часток паїв) та при складанні договорів оренди землі.

Проведення нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення регулюється законами України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» та «Про оцінку земель», методикою грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 1995 р. N 213 (зі змінами), порядком грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів, затвердженим наказом Держкомзему, Держкоммістобудування, Мінсільгосппроду та Української академії аграрних наук від 27.01.2006 р. N 18/15/21/11 та зареєстрованим у Мін'юсті «05» квітня 2006 р. за №-388/12262, листом Державного агентства земельних ресурсів України від 10.01.2014 р. № 12-28-0.22-95/2-14 «Про проведення індексації грошової оцінки земель».

Ми забезпечимо якісне та вчасне проведення нормативної грошової оцінки. Звертайтесь!

Яндекс.Метрика G Analytics
сайт разработан компанией сделать сайт