(044) 200-17-43
(067) 169-53-60

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!
Ми будемо раді Вам допомогти!

Кадастрова зйомка

Кадастрова зйомка - це комплекс робіт, виконуваних для визначення та відновлення меж земельних ділянок. Основним фактором, що визначає усі параметри земельно-кадастрових зйомок, є вимоги до точності та детальності відображення кадастрових об'єктів.

Кадастрова зйомка євключа:

  • геодезичне встановлення меж земельної ділянки;
  • погодження меж земельної ділянки з суміжними власниками та землекористувачами;
  • відновлення меж земельної ділянки на місцевості;
  • встановлення меж частин земельної ділянки, які містять обтяження та обмеження щодо використання землі;
  • виготовлення кадастрового плану.

Кадастрова зйомка зазвичай виконується в межах виготовлення документації із землеустрою (технічної документації чи проекту відведення). Вона виконується у відповідній системі координат в залежності від місця розташування земельної ділянки.

Кадастрова зйомка
землеустрій, послуги

Насьогодні, загальноприйнятою є система координат 1963 року, яка поширюється на більшість території України. У великих містах в основному користуються місцевими системами координат. Нещодавно було запроваджено нову систему координат УСК 2000, але її практично не використовують при кадастрових зйомках.

Найчастіше результатом кадастрової зйомки є кадастровий план земельної ділянки.

Кадастровий план – це графічний документ, що відображає межі земельної ділянки з описом суміжних землевласників і землекористувачів, лінійні проміри між точками по межі земельної ділянки, місцерозташування земельної ділянки, розміщення об'єктів нерухомості, розташованих на земельній ділянці, та складається з використанням даних державного земельного кадастру.

Кадастрова зйомка з технічної сторони одна з найпростіших геодезичних робіт. Але її виконання потребує комплексного підходу, обов’язковим є врахування вже існуючих даних державного земельного кадастру. Тому якісно виконати кадастрову зйомку можуть тільки «місцеві» організації, тобто фірми, що активно працюють по цьому регіону (як мінімум районі, а краще сільській/селищній/міській раді).

Звертайтесь до нас за телефонами:
(044) 200-17-43, (067) 169-53-60 Олександр Іванович

Ми професійно виконаємо Ваше замовлення або порадимо потрібних людей!

Яндекс.Метрика G Analytics
сайт разработан компанией сделать сайт